Pause For Later: Videolarınıza Kaldığınız Yerden Devam Edin.

Şu anda internette çok sayıda imleme sitesi mevcut. Bu siteler sayesinde favori web sitelerinizi tek tıklama ile kaydedebilirsiniz. Ayrıca Pocket gibi servislerle de ilgimizi çeken yazıları kaydetme imkanımız vardı. Ama şu ana kadar kolay ve hızlı şekilde videoları imleme ve hatta ilgili videoda kaldığımız yerden devam etme gibi özellik sunan bir site yoktu.

Pause For Later videoları kaldığınız yerden izlemenize izin veren çevrimiçi servis. Sisten Vimeo, YouTube gibi ünlü video sitelerini destekliyor. Sadece videoda kaldığınız yeri kaydetmekle kalmıyor; ayrıca paylaşmanızı, arşivlemenizi ve diğer kullanıcılara açık hale getirmenizi sağlıyor.

Bu hizmetin güzel olan yanlarından bir tanesi, videoda izlediğiniz süreyi kaydederek, ardından videoyu seyretmek istediğinizde kaldığınız yeri aramak zorunda kalmıyorsunuz. Tüm bu özellikleri çalıştırabilmek için kayıt olmanız gerekiyor. Firefox için eklentisi mevcut ama bende nedense indirmedi kendi sayfalarından. İsterseniz yer imlerine, JavaScript kodu içeren butonu koyarak videoları kaydedebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın